Hlasujte pro mě pls pls:
TADYpixel!658!


Stromový muž

10. června 2009 v 22:24 | Terez8 |  Zajímavosti

"Stromový muž" z Indonésie (Dede)

,,Stromový muž” z Indonésie (Dede)

Indonéskému rybáři, který se obával, že ho zabije strom ve formě dřevěných výrůstků rostoucích po celém jeho těle, svitla jiskra naděje v podobě amerického lékaře a vitaminu A.

Nyní pětatřicetiletý Dede kontaktoval odborníky po nehodě z mládí, kdy mu po celém těle začaly rašit podivné úkazy. Zákeřná nemoc se brzy šířila rychle do dalších oblastí těla, což mu neumožňovalo vykonávat všední domácí úkony. Ztráta práce, krach manželství a chudoba dopadající na jeho děti ho donutila k radikálnímu rozhodnutí a názoru, že indonéští lékaři již svou roli nezvládají. Zoufalá životní situace ho přesto donutila, aby se přidal k cirkusu. Zde vystupoval pro platící diváky jako nestvůra, která nemá na světě obdoby. To ho drželo částečně nad vodou.
I přes podporu ze strany jeho rodiny, byl Dede často atakován a vystaven posměchu celé jeho vesnice. Průlom nastal až ve chvíli, kdy se v malé vesničce na jih od hlavního města Jakarty objevil americký renomovaný dermatolog, který tvrdil, že má na otázku Dedeho stavu účinnou odpověď, a ta že by mu měla změnit život.
Vrozená genetická vada

Vrozená genetická vada

Po provedení několika testů s Dedeho krví, došel doktor Anthony Gaspari z Marylandské univerzity k závěru, že celé utrpení je způsobeno lidským Papillomavirem (HPV), což je běžná infekce, která se projevuje bradavicemi.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl(a) jsi tu?

click

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama